Klienditugi: 621 75 30 | E-R 9.00 - 17.00 | E-post: palmtek@palmtek.ee

-12%
Alates 7 € kuus

Polar Loop Crystal aktiivsusmonitor

Tootekood: 90057756

Tavahind: 179,00 €

157,95 €

- +

Saadavus: Tellimisel

Tellige teavitus toote saabumisel lattu: klikkige siia
x
Polar
Polar Loop Crystal aktiivsusmonitor
Teavituse tellimine
Sisestage oma e-postiaadress, kuhu soovite teavitust, kui toode on taas saadaval.
Laen...
Polar Loop Crystal näeb välja nagu väike ehe, kuid selle sisemuses on nutikas tehnoloogia. Aktiivsusmonitor jälgib sinu igapäevast aktiivsust ja isegi su unemustreid, et sind motiveerida ning juhendada parema tervise ja füüsilise vormi saavutamisel. Polar Loop Crystal on stiilselt kaunistatud Swarovski® kristallidega.
Polar

Tootekirjeldus

Info

Intelligentselt ilus

Polar Loop Crystal on elegantne aktiivsusmonitor, mida ehivad sädelevad Swarovski kristallid. Tänu randmepaela pehmele ja elastsele materjalile istub see ideaalselt sinu randmel ja motiveerib sind liikuma iga päev.

Personaalse aktiivsuse eesmärk

Aastatepikkuse teadusuuringute tulemusel on Polar loonud meetodi, mille abil saab sulle määrata individuaalse päevase aktiivsuse eesmärgi - ja see põhineb enamal kui vaid sammude loendamisel. Randmepaela Polar Loop Crystal aktiivsuse eesmärk on kohandatud vastavalt sinu andmetele ja valitud aktiivsustasemele ning eesmärgi saavutamine on päeva jooksul visuaalselt jälgitav vastavalt sellele, milline on sinu aktiivsuse kestvus ja intensiivsus.

Intensiivsustasemed

Tänu Polari ainulaadsele tehnoloogiale jälgib Polar Loop Crystal su päevast aktiivsust viiel intensiivsustasemel: puhkamine, istumine, madal, keskmine ja kõrge. Aktiivsuse riba edeneb vastavalt liikumise intensiivsusele madalast kõrgeni, et saaksid oma edusammudel hõlpsalt silma peal hoida.

Motiveerib sind liikuma

Polar Loop Crystali motiveeriv tagasiside ja individuaalsed juhised panevad su liikuma. Hõlpsalt kasutatav randmepael tagab, et saavutad iga päev oma aktiivsuse eesmärgi.

Tere-tere!

Loop Crystal hoiab sind ühenduses. Tunned otse oma randmel vibreerivaid nutikaid teavitusi sissetulevatest kõnedest, sõnumitest ja kalendrisse märgitud kohtumistest.

Head und!

Randmepael jälgib automaatselt su und. Vaata oma nutitelefoni Polar Flow rakendusest, kui pikalt ja hästi sa magasid. Kui soovid äratust, hakkab Loop Crystal õrnalt vibreerima, kui on aeg silmad avada.

Kaunis disain

Pehme ja elastne Loop Crystal sobib täiuslikult igale randmele. Tänu 85 eraldi paigutatud LED-tulele ja roostevabast terasest pandlale on see käevõru kvaliteetne ja ööpäevaringselt kasutatav. Swarovski kristallidega kaunistatud randmepael on sinu randmel nagu väike ehe, kuid selle sisemuses on nutikas tehnoloogia.

Loodud sinu igapäevaseks motiveerimiseks

AKTIIVSUSLOGI

Seade näitab sulle, kui aktiivne oled päeva jooksul olnud, ja annab praktilisi näpunäiteid päevase aktiivsuse eesmärgi saavutamiseks.

KASU AKTIIVSUSEST

See funktsioon jälgib sinu aktiivsust kogu päeva, nädala ja kuu vältel ning näitab, kuidas aktiivsus aitab sul tervena püsida.

NUTIKAD KALORID

Annab sulle täpselt teada, kui palju kaloreid sa põletasid.

ENERGY POINTER

Annab selged juhised kiiremini vormi saamiseks. Eeldab Polari vööanduri H7 olemasolu.

KASU TREENINGUST

Motiveeriv tagasiside kohe pärast treeningut. Eeldab Polari vööanduri H7 olemasolu.

SÜDAME LÖÖGISAGEDUS TREENINGU AJAL

Näitab treeningu ajal praegust südame löögisagedust vaid ühe nupuvajutusega. Eeldab Polari vööanduri H7 olemasolu.

Jälgib automaatselt su une kestust ja kvaliteeti. Lisateavet unemustrite kohta leiad Polar Flow veebiteenusest ja rakendusest.

NUTIKAD TEATED

Vibroalarm teavitab sind sissetulevatest kõnedest, sõnumitest ja kalendri meeldetuletustest (iOS 7.0 või uuem ja Android 5.0 või uuem).

AKTIIVSUSLOGI

Seade näitab sulle, kui aktiivne oled päeva jooksul olnud, ja annab praktilisi näpunäiteid päevase aktiivsuse sihi saavutamiseks.

KASU AKTIIVSUSEST

See funktsioon jälgib sinu aktiivsust kogu päeva, nädala ja kuu vältel ning näitab, kuidas aktiivsus aitab sul tervena püsida.

NUTIKAD KALORID

Annab sulle täpselt teada, kui palju kaloreid sa põletasid.

ENERGY POINTER

Annab selged juhised kiiremini vormi saamiseks. Eeldab Polar H7 olemasolu.

KASU TREENINGUST

Motiveeriv tagasiside kohe pärast harjutust. Eeldab Polar H7 olemasolu.

SÜDAME LÖÖGISAGEDUS TREENINGU AJAL

Näitab treeningu ajal praegust südame löögisagedust vaid ühe nupuvajutusega. Eeldab Polari vööanduri H7 olemasolu.

Funktsioonid

ÖÖPÄEVARINGNE AKTIIVSUSE JÄLGIMINE

Jälgib sinu igapäevast aktiivsust viiel intensiivsustasemel 24 tundi päevas, seitse päeva nädalas ning annab täieliku pildi sinu kogu aktiivsusest. See peab arvet sinu aktiivse aja, päeva jooksul põletatud kalorite, sammudes mõõdetud teepikkuse ning une kohta.

See põhineb sinu liikumise sageduse, intensiivsuse ja regulaarsuse analüüsimisel koos sinu kehalise teabega.

Intensiivsustasemed on

 1. puhkamine (magamine ja puhkus, lebamine)
 2. istumine (istumine või mõni muu passiivne tegevus)
 3. vähene (seisev töö, kergemad majapidamistööd)
 4. keskmine (jalutamine ja muu mõõdukas tegevus)
 5. suur (sörkimine, jooksmine ja muu intensiivne tegevus)               

Lisaks saad näha, kuidas erinevate tegevuste intensiivsused kogunevad päevaseks aktiivsuseks: mida kõrgem intensiivsuse tase, seda kiiremini jõuad eesmärgile. Lisateavet vähese, keskmise ja suure intensiivsustasemega aktiivsuse kohta leiad Polar Flow mobiilirakendusest ja veebiteenusest.

SAMMUD JA TEEPIKKUS

Loeb su samme ja kasutab andmeid läbitud vahemaa arvutamiseks.

PASSIIVSUSHOIATUS

Seade tuletab iga 55 istutud minuti järel sulle vibreerides meelde, et on aeg end veidi liigutada, ja aitab sul teha igapäevaseid aktiivseid puhkepause.

NUTIKAD KALORID

Annab sulle täpselt teada, kui palju kaloreid sa põletasid. Individuaalne algoritm põhineb sinu isiklikel andmetel: kaalul, pikkusel, vanusel, sool ja treeningu raskusel.

AKTIIVSUSE EESMÄRK

Seade näitab sulle, kui aktiivne oled päeva jooksul olnud, ja annab praktilisi näpunäiteid päevase aktiivsuse eesmärgi saavutamiseks. Samuti jagab see sinu aktiivsuse viieks intensiivsustasemeks: puhkamine, istumine, madal, keskmine ja kõrge.

Tervena püsimiseks vajame kehalist aktiivsust. Aktiivsuse eesmärk aitab ja motiveerib sind, et püsiksid aktiivne kogu päeva. Seade annab sulle teada päevase aktiivsuse eesmärgi ja juhendab, kuidas see saavutada. See põhineb su isiklikel andmetel, valitud aktiivsustasemel ja üldistel tervisesoovitustel. Sinu seadme aktiivsuse riba edeneb päeva jooksul vastavalt sellele, milline on sinu aktiivsuse kestus ja intensiivsus.

Sa võid olla aktiivne mõõdukamas tempos kogu päeva vältel, või jõuda oma eesmärgini intensiivsema tegevuse kaudu kiiremini. Sinu seade aitab sul jõuda oma päevase aktiivsuse eesmärgini, andes praktilist nõu nagu „jaluta 50 minutit või sörgi 20 minutit”. Lisanippe aktiivsuse eesmärgi saavutamiseks leiad Polar Flow mobiilirakendusest ja veebiteenusest. 

Polari aktiivsuse eesmärgi aluseks on tõenduspõhised kehalise aktiivsuse juhendid, mis sätestavad minimaalse kehalise aktiivsuse hulga, mis on vajalik tervisele olulise kasu saamiseks. Kasu tervisele hõlmab tervislikku kehakaalu, terveid luid, lihaseid ja liigeseid, psühholoogilist rahulolu ja vähenenud riski teatud haigusele.

AKTIIVNE AEG

Hõlmab kogu aja, mille veedad jalgel ja liikudes. Teisisõnu loetakse aktiivseks ajaks vähese, keskmise ja suure intensiivsusega aktiivsust. Selleks, et saada rohkem aktiivset aega, väldi istumist või tee sellesse lühikeste jalutuskäikudega regulaarseid pause.

Uuringud on näidanud, et nii lühem passiivselt veedetud aeg kui ka passiivsusesse tehtud pausid mõjutavad tervist. Asendades päevas kaks tundi istumist madala intensiivsusega tegevusega, tarbitakse kaloreid sama palju kui 30-minutilise kiire kõnniga.

Polar Flow mobiilirakenduse ja veebiteenuse abil võid vaadata ka erinevatele intensiivsustasemetele kulutatud aega.

SAMMUD JA TEEPIKKUS

Loeb sinu päeva jooksul tehtud samme ning arvestab nende põhjal läbitud teepikkuse. Samme hinnatakse randmeliigutuste sageduse, intensiivsuse ja regulaarsuse põhjal.

AKTIIVSUSE KOKKUVÕTE

Säilitab kogu päevase kehalise aktiivsuse. Polar Flow mobiilirakendusest ja veebiteenusest saad kergesti jälgida oma päevast ja pikaajalist kehalist aktiivsust. Aktiivsuse üldaeg näitab, kui kaua oled viibinud oma kehale ja tervisele kasulikul aktiivsustasemel.

Üksikasjalikku teavet, nagu erinevatel aktiivsuse intensiivsuse tasemetel veedetud aeg, keskmine päevase eesmärgi täitmine, põletatud kalorid ja astutud sammud, passiivsushoiatuste hulk ning uneaeg ja -kvaliteet, leiad Polar Flow mobiilirakendusest ja veebiteenusest.

KASU AKTIIVSUSEST

Jälgib su aktiivsust kogu päeva vältel ja näitab, kuidas aktiivsus aitab tervena püsida. Kindlad teaduslikud tõendid näitavad kehalise aktiivsuse arvukaid kasulikke omadusi. Aktiivsuse kasulikud omadused hõlmavad näiteks südame tervist, lihaste ja luude tervist, stressi vähenemist ja une kvaliteeti.

Kasu aktiivsusest annab sulle igapäevast, iganädalast ja igakuist tagasisidet – mida regulaarsemalt liigud, seda rohkem võidab sellest su tervis. Tulemusi saad vaadata nii oma Polar Flow mobiilirakendusest kui ka veebiteenusest.

UNI

Jälgib automaatselt su une kestust ja kvaliteeti. Lisateavet unemustrite kohta leiad Polar Flow’ veebiteenusest ja rakendusest.

UNE KESTUS JA KVALITEET

Sinu treeningkompuuter jälgib automaatselt une kestust ja näitab Polar Flow mobiilirakenduses ja veebiteenuses kui rahulikult sa magasid.

Enamikule täiskasvanutest piisab täielikult kaheksatunnisest unest, kuid unevajadus võib varieeruda kuuest kuni üheksa tunnini. Sinu unevajadust mõjutavad mitmed tegurid nagu individuaalsed näitajad, treeningukoormus, vaimne stress, keha seisund ja võimalik une sügavus.

Unemustreid jälgides saad analüüsida igapäevaelus toimuvate muutuste mõju nendele ning leida õige tasakaalu puhkamise, päevase aktiivsuse ja treenimise vahel.

Unekvaliteedi hindamine põhineb randmeliigutustel. Ajavahemik, mil magad rahulikult ega liigu palju, arvestatakse rahuliku unena. Ajavahemik, mil liigutad ja vahetad oma asendit, arvestatakse rahutu unena.

PASSIVSUSHOIATUS

Meenutab sulle, et pead püsti tõusma ning vältima istumist ja paigalpüsimist liiga pika aja jooksul – isegi neil päevadel, kui oled päeval piisavalt aktiivne olnud. Passiivne olek mõjutab negatiivselt su vereringet, ainevahetust ja energiakulu.

Treeningkompuutrilt saad passiivsushoiatuse siis, kui oled passiivne olnud 55 minutit, mis tuletab meelde, et lisaksid oma päevarutiini aktiivseid pause. Kui oled jätkuvalt passiivne rohkem kui ühe tunni jooksul, saad passiivsustempli Polar Flow mobiilirakendusse ja veebiteenusesse.

Öisel ajal passiivsushoiatusi ei anta.

TREENING

JOOKSUPROGRAMM

Eelseisvateks jooksuüritusteks saad treenida Polar Flow isikupäraste ja kohandatavate jooksuplaanide abil. Vali üks neljast distantsist – 5 km, 10 km, poolmaraton või maraton – ning sulle pakutakse põhjalik treeninguplaan, mis vastab just sinu soovidele ja eesmärkidele.

Olenevalt oma valikutest ja aktiivsusest saad isikliku jooksuprogrammi, mille pikkus on 9–15 nädalat. Jooksuprogramm sisaldab ka algtreeningu etappi, mida saad kasutada mitu kuud enne tegeliku jooksuplaaniga alustamist.

Jooksuprogramm annab sulle hõlpsad juhised, motiveeriva õpetuse ja toetavad harjutused koos videojuhistega, mis teevad treenimise selgeks ja arusaadavaks.

Individuaalsete treeningute ajal juhendavad ühilduvad Polari tooted sind reaalajas. Saad vaadata eesmärgiks seatud südame löögisageduse tsooni ja kestust ning reguleerida optimaalsete tulemuste saamiseks oma treeningut.

SÜDAME LÖÖGISAGEDUS

Südame löögisagedus (HR) on suurepäraseks liikumise ja treeningu intensiivsuse mõõdupuuks. Inimese kehas on südame löögisagedus reguleeritud selliselt, et see vastaks keha ja keskkonna nõuetele. Kui liikumise intensiivsus suureneb, siis suureneb ka südame löögisagedus, et vastata suurenenud energia kulule ja hapnikutarbimisele.

Südame löögisagedust võib väljendada kui absoluutset südamelöökide arvu minutis (bpm) või protsendina maksimaalsest südame löögisagedusest (% HRmax) või südame löögisageduse reservina (% HRR). Absoluutne südame löögisagedus ei ole treeningu ajal üksinda väga informatiivne, kuid kui seda väljendada suhtena HRmax-i või HRR-i, siis määrab see ära individuaalse liikumisintensiivsuse.

Sinu südame löögisageduse väärtus südamelöökide arvuna minuti kohta (näiteks 125 bpm) on individuaalne ja seda ei saa võrrelda teiste inimeste samade väärtustega. Teisest küljest aga on protsent sinu maksimaalsest südame löögisageduse väärtusest võrreldav suurus. Näiteks võib sinu sõbral olla suurem südame löögisageduse väärtus, kuid teie individuaalse HRmax-i protsent võib olla sama. See tähendab, et teie treeningu suhteline intensiivsus on sama.

HRmax

Maksimaalne südame löögisagedus (HRmax) on kõrgeim südamelöökide arv minutis (bpm) füüsilise pingutuse juures. HRmax on individuaalne ja võib vananedes mingil määral väheneda. See määrab ära individuaalse kontrollväärtuse treeningu intensiivsuse hindamiseks ja seda kasutatakse südame löögisageduse vaiketsoonide ja paljude muude Polar Smart Coaching funktsioonide arvutamiseks.

Vanusel põhinev HRmax on orienteeruv hinnang sinu maksimaalsele südame löögisagedusele ja seda kasutatakse vaikimisi enamikus Polari treeningkompuutrites. Kõige usaldusväärsem ja turvalisem viis sinu südame HRmax määramiseks on lasta see mõõta maksimaalses laborikatses.

EnergyPointer

Ütleb sulle treeningukorra ajal lihtsal viisil, kas treeningu põhiliseks mõjuks on rasvade põletamine või vormi parandamine. EnergyPointer näitab visuaalselt pöördepunkti nende kahe treeninguefekti vahel.

Madala intensiivsusega treening on suurenenud rasvapõletuse tõttu tervisele ja sooritusele mitmel viisil kasulik. Suurema intensiivsusega treening parandab kardiorespiratoorset vormi efektiivsemalt, tugevdades näiteks sinu südant ja suurendades verevoolu lihastes ja kopsudes.

EnergyPointeri arvutamiseks kasutab treeningkompuuter südame löögisagedust ja südame löögisageduse varieeruvust, aga ka su isiklikke andmeid nagu vanust, sugu, pikkust, kaalu, maksimaalset südame löögisagedust ja treenituse astet.

Nutikad kalorid

Arvutab põletatud kalorite hulga, tuginedes individuaalsetele andmetele nagu kaal, pikkus, vanus, sugu, HRmax, HRrest, VO2max ning treeningu/aktiivsuse intensiivsus. Spetsiifilise spordialafaktori kaudu arvestatakse ka treeningukorra spordialaga, mis muudab arvutused täpsemaks.

Südame löögisagedusel põhinevat kaloriarvutust kasutatakse siis, kui südame löögisagedus on mõõdetud ja see määrab põletatud kalorite hulga kõige täpsemini ka sellistes tingimustes nagu rattasõit või raskuste tõstmine. Aktiivsusel põhinevat kaloriarvutust kasutatakse treeningkompuutrites ja aktiivsusmonitorides siis, kui südame löögisagedus pole teada.

Võimalik on näha kogunevat energiakulu (kilokalorites, kcal) liikumise ajal ja kogu kulutatud kilokalorite hulka pärast liikumise lõppemist. Samuti võid jälgida kogu oma päevast kalorihulka.

Kasu treeningust

Aitab mõista, kui kasulikult iga treeningukord mõjub võimekusele. Samuti annab see motiveerivat tagasisidet kohe pärast treeningu lõppemist. Treeningu kasumlikkuse programmi võimaluste abil saad muuta treeningu vaheldusrikkamaks, muutes treeningu intensiivsust ja kestust.

Treeningu tulemuslikkuse tagasiside põhineb liikumise intensiivsusel ja kestusel. See loeb kokku ka kui palju igas intensiivsustsoonis aega veedad ja kui palju kaloreid põletad. Saad pärast iga treeningukorda kiire ülevaate ning võid üksikasjalikuma tagasiside saamiseks kontrollida treeningkompuutrist või hiljem Polar Flow mobiilirakendusest või veebiteenusest oma treeningufaili.

FLOW

Päevik

Võimaldab Polar Flow veebiteenuses lihtsasti jälgida treeninguid, aktiivsust ja edenemist. Andmeid saad näha päeva-, kuu- või nädalavaates.

Päevikuandmed hõlmavad näiteks lõpetatud treeningukordi ja plaane, testide tulemusi ning päevast aktiivsust.

Sotsiaalvoog 

Ole osa Polari treeningukogukonnast ja kohtu siin teiste Polari treenijatega. Siin saad jagada oma saavutusi, nagu treeningukorrad või aktiivsuskokkuvõtted, või võid jälgida ja kommenteerida teiste treenijate treeningukordi või aktiivsuskokkuvõtteid.

Kiire aktiivsuse ja treeningu analüüs

Annab sulle Polar Flow mobiilirakenduses kiire visuaalse kokkuvõtte ühest treeningukorrast või sinu aktiivsusest. Võid jälgida oma aktiivsust päeva-, kuu- või nädalavaates.

Põhjalikum aktiivsuse ja treeningu analüüs

Võimaldab Polar Flow veebiteenuses kergesti analüüsida oma treeningu ja pikaajalise kehalise aktiivsuse iga detaili. Samuti võid sa saada põhjalikuma ülevaate oma treeningute analüüsidest, näiteks vaadelda oma südame löögisagedust kiiruse suhtes, näha detailset ringiteavet või analüüsida sooritust rajal.

Lisaks paljudele üksikasjadele kehalise aktiivsuse ja sellega kaasnevate tervisehüvede kohta võid saada praktilisi juhiseid, kuidas jõuda oma aktiivsuseesmärgini ja näha ka passiivsusperioode.

Edusammude jälgimine

Pakub pikaajaliste aruannete ja graafikute abil praktilise võimaluse jälgida oma arengut. Nädala-, kuu- ja aastaaruannete koostamisel saad valida, millise spordiala kohta soovid aruannet saada. Kohandatud ajavahemiku alt saad valida nii ajavahemiku kui ka spordiala.

ANDMEÜLEKANNE

Ühilduvus

Ühildub järgmiste operatsioonisüsteemidega: Windows XP, Windows 7, Windows 8 ja uuemad

Ühildub järgmiste operatsioonisüsteemidega: Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 ja uuemad

Ühildub Polar Flow veebiteenusega (USB-kaabli abil)

Ühildub Polar Flow mobiilirakendusega (Bluetooth Smarti vahendusel)

Andmete eksport

Võimaldab treeningukorra andmed eksportida käsitsi kolmanda osapoole mobiilirakendustesse ja teenustesse TCX-, GPX- ja CSV-failidena. Failide kiiremaks allalaadimiseks saad need kokku pakkida.

Näiteks võid eksportida spetsiifilise teekonna GPX-formaati või treeningukorra koos olulisemate treeninguandmetega, nagu teekond, südame löögisagedus, kalorid ja tempo, TCX-formaati.

Treeningu ajaloo eksportimine (veebileheküljelt polarpersonaltrainer.com keskkonda Polar Flow)

Saad oma treening- ja fitnesstulemusi eksportida polarpersonaltrainer.com keskkonnast Polar Flow keskkonda järgmiste Polar toodele: RCX3, RCX5, RC3 GPS, CS500, CS500+, RS300X, RS800CX, CS600X, FT80, FT60, FT40 ja FT7. Võimalik saata nii üksikuid kui mitmeid treeninguid korraga (kuni 25 tk)

Logige sisse Polar Flow keskkonda oma polarpersonaltrainer.com kasutajatunnuse ja salasõnaga. Treeningute ja fitnessi tulemused siirduvad sinu polarpersonaltrainer.com kontolt vastavasse Polar Flow (sama kasutajatunnus ja salasüna). Sa ei saa valida teist kontot, kuhu siirdada.

Sobivus kolmanda osapoolega

Annab lihtsa võimaluse Polari treeninguseadmega sisse logida kolmanda osapoole teenustesse.

Treeningu ja päevase aktiivsuse üksikasjad saadetakse automaatselt edasi ning need on kasutamiseks kättesaadavad selliste teenuste tarbimiseks, milleks oled loa andnud. Nüüd võid sisse logida näiteks keskkondadesse Apple Health Kit, Google Fit, MyFitnessPal (iOS kasutajad) ja MapMyFitness.

Polar arendab aktiivselt välja uusi kolmanda osapoolega ühilduvaid teenuseid ning uuendab pidevalt sellekohast teavet.

ANDMED

MÕÕTMED

Pehme silikoonist randmepaelaga

Kaal

38 g

Paksus

10,8 mm

Laius

20,0 mm

Pikkus

145-240 mm

TEHNILINE

 • Pritsmekindel
 • Laetav 38 mAh liitiumpolümeeraku
 • Aku kestus on kuni 8 päeva ööpäevaringse aktiivsuse jälgimise ja igapäevase ühetunnise treeningu korral (nutikate teavitusteta) ja kuni kolmepäevane ööpäevaringne jälgimine ning igapäevane ühetunnine treening (nutika teavitusega)

ÜHENDUVUS

 • Bluetooth® Smart muudab Polar Flow rakendusega juhtmevaba sünkroonimise lihtsaks
 • Laadimise ja andmete sünkroonimise võimalus kohandatud USB-liidesega PC ja Mac arvutitesse Polar FlowSync abil
 • Polar Flow veebiteenuse kasutamise võimalus Mac-arvutis opsüsteemis OS X 10.6 või uuemas versioonis ja PC-arvutis opsüsteemis Windows XP, 7, 8, 10
 • Uuendatav tarkvara
 • Hiina-, hispaania-, hollandi-, inglise-, itaalia-, jaapani-, norra-, poola-, portugali-, prantsuse-, rootsi-, saksa-, soome-, taani- ja venekeelne kasutajaliides Polar Flow

 

 

Lisainfo

Lisainfo

Tootja Polar
Tootekood 90057756
Värv Valge
Pulsi mõõtmine Pulsivööga
Ekraan LED tuledest
GPS Ei
Aku kestvus kuni 8 päeva (ilma nutiteavitusteta)
Veekindlus Pritsmekindel
Juhtmevaba andmevahetus Bluetooth LE
Nutiteavitused Jah
Sammulugeja Jah
Päevaeesmärk Jah
Liikumisriba Ei
Unemonitor Jah
Toidupäevik Ei
Muusikapleieri juhtimine Ei
Kaloriarvestus Jah
VO2max Ei
Taastumissoovitus Ei
Treeningkoormus Ei
Ujumisandmed Ei
finishiaja ennustus Ei
Virtuaalne partner Ei
Kompass Ei
Õhurõhu mõõtja Ei
Kõrgusmõõtja Ei
Ühilduvus Android, iOS
Multisport Ei
Aktiivsusmonitor Jah

Arvamused

Tarneinfo

Toodete laoseisu selgitus

LAOS - toode on meie laos, väljasaatmine hiljemalt järgmisel tööpäeval.

SAABUMAS - toode on palmtek.ee poolt tellitud ja lähiajal lattu saabumas, väljasaatmine hiljemalt 5 päeva pärast.

TELLIMISEL - toode on tellitav, väljasaatmine 3-21 päeva jooksul.

OTSAS - toode pole hetkel tellitav, tellimisvõimaluse kohta palun saata päring palmtek@palmtek.ee või helistada E-R 9-17 +372 6217 530

Ostetud kauba saadame tavatranspordiga alates tellimusest summas 75 EUR TASUTA! Igal juhul tuleb valida sobib tarneviis:

 • Itella kulleriga Eestis koju või tööle, hind alla 75 EUR tellimustele 5.80 €
 • Itella SmartPOST pakiautomaati Eestis - vali sobiv pakiautomaat, hind alla 75 EUR tellimustele 2.40 €
 • Kontorisse järgi tulemine Tallinn, Peterburi tee 2F, E-R 10-17, tasuta

Erilahendusena pakume:

SAMA PÄEVA transporti - osukorvis valida Palmtek transport

 • ostukorvi lõpetamisel tööpäeval enne 14.00 saad kauba juba samal päeval
 • ligikaudne paki toimetamise aeg 1-2h
 • teenus toimib ainult Tallinnas ja lähiümbruses - vaata LEVIALA
 • ei kehti tasuta transport üle 75 EUR tellimustele
 • teenuse maksumus 9.90 €, lisatakse ostukorvis kauba maksumusele

Paki toimetust Soome  

 • Itella SmartPOST pakiautomaati Soomes - vali sobiv pakiautomaat, hind 10 €
 • Itella postkontorisse Soomes - vali sovib postkontor, hind 12 €
 • paki toimetusaeg 2-3 tööpäeva