Klienditugi: 621 75 30 | E-R 9.00 - 17.00 | E-post: palmtek@palmtek.ee

Uudis-10%
Alates 17 € kuus

Garmin Fenix 5 rohelise rihmaga spordikell

Tootekood: 010-01688-02

Tavahind: 649,00 €

584,10 €

- +

Saadavus: Tellimisel

Tellige teavitus toote saabumisel lattu: klikkige siia
x
Garmin
Garmin Fenix 5 rohelise rihmaga spordikell
Teavituse tellimine
Sisestage oma e-postiaadress, kuhu soovite teavitust, kui toode on taas saadaval.
Laen...

Stiilne GPS multispordikell treeninguteks ja seiklusteks • Premium-klassi multisport GPS-spordikell koos Elevate™ randmelt pulsi lugemise tehnoloogiaga¹

 • Sobita oma seiklused vastupidava disainiga, mis sisaldab terasest korpust ja terasest nuppe

 • Sea treeningu põhiandmed nupuvajutuse kaugusele koos võimsate lisarakendustega, mis näitavad treeningu efektiivsust ja progressi

 • Kella omaduste² hulka kuuluvad ka nutiteavitused, automaatne andmete laadimine Garmin Connect™ keskkonda ja erinevate kellakuvade ning rakenduste vahel valimine tänu Connect IQ™ poele

 • Välikasutuse sensorid, seal hulgas GPS ja GLONASS sattelliidiühendus ning 3-teljeline kompass koos güroskoobi ja baromeetrilise altimeetriga

Garmin

Tootekirjeldus

Info

Stiilne GPS multispordikell treeninguteks ja seiklusteks

Muuda tänane paremaks, kui eile - ja seda iga päev. fenix 5 on premium-klassi multisport GPS kell koos, millel on kasutusel randmelt pulsi lugemise viimane tehnoloogia¹, edasiarendatud treeningu jälgimise omadused ja vahetatavad kellarihmad paljudes erinevates stiilides, mis võimaldavad töölaua tagant trenni minna ühe käiguga. Mis iganes spordiala soovid jälgida, suudab fenix 5 seda teha tänu sisse-ehitatud aktiivsusprofiilidele ning võimekuse mõõtmise süsteemidele koos nutiteavitustega².

Lummav disain, tugev võimekus

Sportlaseid ning seiklejaid on igas suuruses. See on ka põhjus, miks fenix 5 seerias on välja töötatud erinevad mudelid erinevates suurustes, pakkudes nii võimalust leida sobiv kell igale randmele ja igaks treeninguks. Iga versioon pakub omakorda võimalust leida sobiv kellarihm valikutest viimistletud metallist kuni soovitud värviga QuickFit™ kiirkinnitustehnoloogiaga silikoonrihmadeni. Peamine eesmärk on pakkuda võimekat ning kerget spordikella, mis sobiks kõige paremini konkreetse kasutaja esteetiliste ning sportlike huvidega.

Topelt navigatsiooniühendused

Iga fenix 5 seeria kell sisaldab endas nii GPS kui ka GLONASS sattelliitühenduse vastuvõtjaid, et anda täpset asukohateavet ka kõige karmimates tingimustes, kus ainult GPS ühendusest võib väheks jääda. Sealjuures võid olla kindel pikale aku elueale igas kasutusseades (varieerub mudelite vahel, olenevalt seadetest). Ning et saaks täiesti kindlalt igale poole minna, on fenix seeria kellad kuni 100 meetri sügavusele ka veekindlad.

Väljapaistev loetavus jooksu ajal

Erk, kõrge resolutsiooniga, täisvärviline Garmin Chroma Ekraan™ koos LED taustavalgustusega kindlustab ekraani hea loetavuse kõigis olukordades. Seda tänu kasutusel olevale tehnoloogiale, mis suudab samal ajal peegeldada välisvalgust ja edastada pilti kellaekraanile - nüüd on ekraan selgelt loetav ka otsese päikesevalguse käes. Safiirklaasiga versioonidel on lisaks ka kriimukindel safiirklaas ning Wi-Fi® tugi, mis võimaldab kella ühendada otse oma WiFi võrku, et automaatselt sünkroniseerida andmed Garmin Connect-iga.

Randmelt pulsi lugemine¹

Otse randmelt pulsi lugemist võimaldab Elevate tehnoloogiaga pulsiandur - nii saad pulsi infot jälgida ka ilma eraldi rinnavööd kandmata. Et anda täpsemat tagasisidet päevaste sammude ning öise une kohta, mõõdab kell ka randmelt pulssi, andes sellega võimalikult täpse kalorikulu. Ühtlasi aitab pulsiandur anda täpset tagasisidet ka treeningute kohta.

Leia omale sobiv stiil vahetatavate kellarihmadega

QuickFit seeria valikust leiab nii kvaliteetsest nahast, metallist kui ka silikoonist kellarihmasid, mida on kiire ja kerge vahetada, et sobituda vajaliku stiili või spordialaga. Rihmade vahetamiseks ei ole vaja eraldi tööriistu. Ainult vaheta, vajuta kinni ja mine.

Edasijõudnud võimekuse mõõtmine

Iga fenix 5 spordikell sisaldab endas detailseid treeningfunktsioone, et aidata jälgida oma vormi ja võimekust³. Täiustatud andmed Treeningu Staatuse ja Treeningu Efekti kohta näitavad tehtud treeningu aeroobseid ja anaeroobseid kasusid - sedasi näed tehtud trennide tasuvust ning saad isegi võrrelda oma tulemusi teiste eakaaslastega. VO2 max hindaja kasutab jooksukiirust, pulssi ja pulsi kõikumist, et hinnata maksimaalset hapniku hulka, mida keha suudab minutis tarbida. Ning ka teistel spordialadel on juures taastumise nõustaja, taastumise taimer ning taastumise kontroll. Lisaks ka võistluse ennustaja, mis pakub välja ideaalse finišeerimise aja toetudes maksimaalsele VO2 näitajale.

Veelgi täpsem jooksu dünaamika

Nüüd saad veelgi täpsemat tagasisidet oma jooksutreeningu kohta. Garmini treeningfunktsioonid annavad kasutajale täpset füsioloogilist tagasisidet ning ka täpseid andmeid jooksudünaamika kohta¹, mis aitavad arendada nii üldist võimekust kui ka vormi. Sealhulgas:

 • Võimekuse olukord: Peale 6-20 minutilist jooksu võrdleb fenix 5 sinu reaalajas olukorda keskmise treeningtasemega
 • Piimhappe lävi: Läbi jooksu tempo ja pulsi analüüsi arvutab fenix 5 punkti, kust alates hakkavad lihased kiiresti väsima
 • Kadents - sammude arv minutis
 • Sammupikkus - mõõdab sinu sammu pikkust reaalajas

Sellest jäi väheks? Ühendades oma kella kokkusobiva rinnavööga, nagu näiteks HRM-Run™, saad fenix 5 kellaga ligipääsu nendele lisaandmetele³:

 • Vertikaalsiire - võnkumine sinu jooksus. See näitab sinu torso vertikaalselt liikumist, mõõdetakse sentimeetrites
 • Vertikaalsiire suhe - erinevus torso vertikaalses liikumises
 • Pinnakontakti aeg - aega kaua iga samm on kontaktis pinnaga. Seda mõõdetakse millisekundites
 • Stressitase: fenix 5 mõõdab pulsi variatsiooni kui seista 3 minutit paigal, et anda hinnanguline stressitase. Selle näitaja skaala on 1 kuni 100; madalam tulemus näitab madalamat stressitaset

Ujumise profiilid, suusatamine, sõudmisalad, golf ja veel enamgi

Lisaks ulatuslikele jooksufunktsioonidele, pakuvad fenix 5 kellad ka laialdast informatsiooni ujumistreeningu, suusatamise, golfi mängimise ja sõudmissportide kohta, seal hulgas ka püsti aerutamine (SUP) ja harilik sõudmine. Ujumisel loeb seade distantsi, kiirust, tõmmete arvu ja veel enam. Suusa/Lumelaua režiim annab tagasisidena kiiruse, distantsi, vertikaalse languse ja automaatse sõitude loendi (koos automaatse pausiga liftijärjekorras seistes) ning veelgi enam otse randmelt. Sõudmisspordialade jaoks mõeldud režiim loeb tõmbeid, tõmbe kiirust ja isegi tõmbe distantsi. Golfi režiimis saab teada distantsid endast eespool, tagapool ning ka green'i sees kõigi radade kohta, mis on Garmin Connect keskkonnast alla laetud - ühtlasi on lisatud statistika jälgimine (fairway'd, löögid jne), Green'i vaade, automaatne löögi tuvastamine ja automaatne mõõtmine.

Navigeeri igal pool ja omal viisil

Iga mudel fenix 5 tooteseeriast võimaldab ulatuslikku navigeerimist ja teekonna jälgimist, et püsida soovitud rajal. Selleks kasutab kell GPS ühendust koos ABC (altimeeter, baromeeter ja kompass) sensoritega. Sisse-ehitatud altimeeter annab kõrgusinfo, et täpselt mõõta tõuse ja languseid samas, kui baromeeter aitab ette näha ilma muutuseid näidates lühiajalisi õhurõhu trende ja muutuseid. 3-teljeline elektrooniline kompass aitab hoida õiget suunda nii liikudes kui ka paigal seistes. Lisaks on kellale sisse ehitatud güroskoop, mis aitab parendada asukoha täpsust (ja aku eluiga) UltraTrac™ režiimis ning termomeeter aitamaks jälgida muutuvaid ilmaolusid.

Tõeliselt palju variante ühenduses püsimiseks

Kõik fenix 5 seeria mudelid toetavad nutiteavitusi, kui on ühendatud kokkusobiva nutiseadme külge. Saa e-kirjade, sõnumite, kõnede ja paljud muud teavitused otse oma randmele - ükskõik, kas oled matkamas, golfiväljakul või lihtsalt töölaua äärest eemal. Samuti toetab kell automaatset treening- ja aktiivsusandmete üleslaadimist Garmin Connect online-keskkonda, sõprade saavutuste jälgimist ja võimalust oma tulemusi sotsiaalmeedias jagada - kõike seda läbi Garmin Connect keskkonna ning Garmin Connect™ mobiilirakenduse.

Lai valik rakendusi ja kellavaateid

Sa saad isikupärastada enda fenix 5 laadides tasuta uusi võimalusi alla otse Connect IQ keskkonnast. Muuda kella sihverplaadi vaateid, lisa uusi andmeväljasid või hangi rakendusi, et näha vajalikku informatsiooni vaid hetkega.

Garmin teeb pidevat koostööd tipptasemel ettevõtete ja arendajatega, et lisada veelgi enam väärtust Sinu fenix multisport kellale. Suured tegijad, nagu Uber, Strava, AccuWeather ning ka paljud teised pakuvad rakendusi ja arendusi võimaldamaks personaalselt sobitada fenix 5 iga kasutaja jaoks paremini kui kunagi varem.

Kanna oma isikupära oma randmel

Võimalus on alla laadida tasuta Garmin Face-It™ sihverplaadi rakendus, et saaks fenix 5 kella isikupärastada enda soovitud pildiga oma nutitelefonist. Ainult lae alla rakendus, vali telefonist sobiv pilt, vali meeldivaim kella stiil ja sea see oma sihverplaadi vaateks. See võib olla nii maaliline vaade viimasest matkast kui ka pilt oma armsast kutsikast, Garminiga saad oma kella isikupärastada nii, et see oleks unikaalne.

*Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.

*Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus.

NB! Nutiseadmete sobivuse kohta leiab info siit:

Physical & Performance

 
Physical dimensions 1.9” x 1.9” x 0.6” (47.0 x 47.0 x 15.5 mm)
Display size, WxH 1.2” (30.5 mm) diameter
Display resolution, WxH 240 x 240 pixels; sunlight-visible, always-on, low power, colorful display
Color display y
Negative mode display y
Weight

With silicone band: 3.0 oz (85.0 g); Sapphire version: 3.1 oz (87.0 g)

Battery Rechargeable lithium-ion
Battery life Up to 2 weeks in smartwatch mode (depending on settings), up to 24 hours in GPS mode, and up to 100 hours in UltraTrac battery saver mode
Water rating 10 ATM
GPS-enabled y
GLONASS y
High-sensitivity receiver y
Barometric altimeter y
Electronic compass y
Smart notifications (displays email, text and other alerts when paired with your compatible phone) y
Vibration alert y
Music control y
Find my phone y
VIRB® control y
Watch functions Time of day (12/24h), calendar (day/date), daily alarm, stop watch, timer, sunrise/sunset alerts

 

Maps & Memory

Built-in memory 64 MB; available 54 MB
Custom POIs (ability to add additional points of interest) y
Waypoints/favorites/locations 1,000
Routes 30
Track log 200 hours

 

Running Features

Virtual Pacer™ (compares current pace to target) y
V02 max estimate y
Recovery advisor y
Race predictor y
Running dynamics y
Accelerometer (calculates distance for indoor workouts, without need for a foot pod) y
Personal records y

 

Cycling Features

Compatible with Vector™ y
Multiple bike profiles y
Bike speed/cadence sensor Yes (optional)

 

Performance Features

Heart rate monitor Yes (wrist-based)
Virtual Partner® (train against a digital person) y
Virtual Racer™ (compete against other activities) y
Courses (compete against previous activities) y
Auto Pause® (pauses and resumes timer based on speed) y
Auto Lap® (automatically starts a new lap) y
Auto Scroll (cycles through data pages during workout) y
Multi-sport (changes sport mode with a press of a button) y
Auto multisport (switch sport modes with 1 button press) y
Advanced workouts (create custom, goal-oriented workouts) y
Pace alert (triggers alarm if you vary from preset pace) y
Time/distance alert (triggers alarm when you reach goal) y
Interval training (set up exercise and rest intervals) y
Heart rate-based calorie computation y
Calculates calories burned y
Training Effect (measures impact of an activity on your aerobic fitness) y
Customizable screen(s) y
Power meter compatible (displays power data from compatible 3rd party ANT+™-enabled power meters) y

 

Swimming Features

Pool swim metrics (lengths, distance, pace, stroke count/rate, calories) y
Stroke type identification (e.g. freestyle) y
Open water swim metrics (distance, pace, stroke count/rate, calories) y
Swim workouts y

 

Golfing Features

Measures shot distance (calculates exact yardage for shots from anywhere on course) y
Yardage to F/M/B (distance to front, middle and back of green) y
Yardage to layups/doglegs y
Digital scorecard y

 

Outdoor Features

Hunt/fish calendar y
Sun and moon information y
Area calculation y

 

Activity Tracking Features

Step counter y
Auto goal (learns your activity level and assigns a daily step goal) y
Move bar (displays on device after a period of inactivity; walk for a couple of minutes to reset it) y
Sleep monitoring (monitors total sleep and periods of movement or restful sleep) y

 

Garmin Connect™

Garmin Connect™ compatible (online community where you analyze, categorize and share data) y
Automatic sync (automatically transfers data to your computer) y

 

Additional

Additional
 • Connect IQ™ app support: Yes (watch faces, data fields, widgets and apps)
 • EXO™ antenna (GPS/GLONASS): Yes
 • Wi-Fi®: Yes (Sapphire versions only)
 • ANT+®: Yes (all versions)
 • Bluetooth®: Low Energy (all versions)
 • Training Effect 2.0 (measures impact of an activity on your aerobic & anaerobic fitness): Yes
 • Training Load: Yes
 • Training Status: Yes
 • Lactate Threshold: Yes
 • Weather Alerts: Yes
 • UltraTrac: Yes
 • tempe™ sensor support: Yes
 • TracBack: Yes
 • Ski features: Yes
 • Physiological measurements: Yes
 • SUP/Rowing: Yes
 • Foot pod: yes (optional)

Lisainfo

Lisainfo

Tootja Garmin
Tootekood 010-01688-02
Värv Must
Rihma mõõt universaalne
Pulsi mõõtmine Pulsivööga, Randmelt
Ekraan Värviline
GPS salvestab jälje
Aku kestvus Smart režiim: kuni 2 nädalat, GPS/HR režiim: kuni 24h, UltraTrac™ režiim: kuni 60h ilma randmelt pulsilugemiseta
Veekindlus Tohib ujuda
Juhtmevaba andmevahetus Bluetooth LE
Nutiteavitused Jah
Sammulugeja Jah
Päevaeesmärk Jah
Liikumisriba Jah
Unemonitor Jah
Toidupäevik Ei
Muusikapleieri juhtimine Jah
Kaloriarvestus Jah
VO2max Jah
Taastumissoovitus Jah
Treeningkoormus Jah
Ujumisandmed Jah
finishiaja ennustus Jah
Virtuaalne partner Jah
Kompass Jah
Õhurõhu mõõtja Jah
Kõrgusmõõtja Jah
Ühilduvus Android, iOS
Multisport Jah
Aktiivsusmonitor Jah

Arvamused

Tarneinfo

Toodete laoseisu selgitus

LAOS - toode on meie laos, väljasaatmine hiljemalt järgmisel tööpäeval.

SAABUMAS - toode on palmtek.ee poolt tellitud ja lähiajal lattu saabumas, väljasaatmine hiljemalt 5 päeva pärast.

TELLIMISEL - toode on tellitav, väljasaatmine 3-21 päeva jooksul.

OTSAS - toode pole hetkel tellitav, tellimisvõimaluse kohta palun saata päring palmtek@palmtek.ee või helistada E-R 9-17 +372 6217 530

Ostetud kauba saadame tavatranspordiga alates tellimusest summas 75 EUR TASUTA! Igal juhul tuleb valida sobib tarneviis:

 • Itella kulleriga Eestis koju või tööle, hind alla 75 EUR tellimustele 5.80 €
 • Itella SmartPOST pakiautomaati Eestis - vali sobiv pakiautomaat, hind alla 75 EUR tellimustele 2.40 €
 • Kontorisse järgi tulemine Tallinn, Peterburi tee 2F, E-R 10-17, tasuta

Erilahendusena pakume:

SAMA PÄEVA transporti - osukorvis valida Palmtek transport

 • ostukorvi lõpetamisel tööpäeval enne 14.00 saad kauba juba samal päeval
 • ligikaudne paki toimetamise aeg 1-2h
 • teenus toimib ainult Tallinnas ja lähiümbruses - vaata LEVIALA
 • ei kehti tasuta transport üle 75 EUR tellimustele
 • teenuse maksumus 9.90 €, lisatakse ostukorvis kauba maksumusele

Paki toimetust Soome  

 • Itella SmartPOST pakiautomaati Soomes - vali sobiv pakiautomaat, hind 10 €
 • Itella postkontorisse Soomes - vali sovib postkontor, hind 12 €
 • paki toimetusaeg 2-3 tööpäeva