Klienditugi: 621 75 30 | E-R 9.00 - 17.00 | E-post: palmtek@palmtek.ee

-28%
Alates 34 € kuus

DJI Phantom 4

Tootekood: 6958265112560

Tavahind: 1 599,00 €

1 149,00 €

- +

Saadavus: Tellimisel

Tellige teavitus toote saabumisel lattu: klikkige siia
x
DJI
DJI Phantom 4
Teavituse tellimine
Sisestage oma e-postiaadress, kuhu soovite teavitust, kui toode on taas saadaval.
Laen...


 • 4K videosalvestus ning 12 megapikslised fotod

 • Integreeritud 3-teljeline kaamera kinnitus

 • Lihtne lennata, intelligentne lennusüsteem

 • Visuaalsed sensorid aitavad vältida takistusi

 • Magneesiumsulamist raam, voolujooneline korpus

DJI

Tootekirjeldus

Info

DJI Phantom 4 on nutikaim lendav kaamera, mille DJI eales valmistanud on. Phantom 4 on võimeline lendama intelligentselt ühe sõrmeliigutusega, automaatselt luua sujuvaid jälgivaid kaadreid, lennata takistustest üle ja ümber ning palju muud. Lendamine pole eles varem olnud nii lihtne ja lõbus.

 

Lennumasin

 

Revolutsioonilised materjalid ning parendatud paindlikkus

DJI Phantom 4 kere on dsiainitud veel saledamaks ning aerodünaamilisemaks, mistõttu saab sellega lennata kiiremini, tuulepuhangud mõjutavad seda veel vähem ning tulemuseks on veelgi täpsem juhtimine. Sügavalt integreeritud gimbal ning aku uus asukoht parandavad oluliselt Phantom 4 raskuskeset, muutes tasakaalu, paindlikkuse ning täpsuse oluliselt paremale tasemele. Samas on Phantom 4 raam valmistatud magneesiumsulamist, lisades lennumasinale jäikust ning vastupidavust, samal ajal vähendades olulisel määral vibratsiooni.

 

Mitmed lennurežiimid

Uus Phantom 4 on piisavalt paindlik - vastates erinevate kasutajate vajadustele. Position režiimis saab kasutada satelliitidega ning Vision positioning asukoha määramist; TapFly, ActiceTrack ning Intelligent Flight lennurežiime. Sport režiim lisab paindlikkust ning tõstab maksimumkiiruse 72 km/h peale, samal ajal säilitades GPS ning Vision Position positsioniseerimise. Atti režiimis hoitakse Phantom drooni kõrgus samal tasemel, kuid GPS positsioneerimine lülitatakse välja.

 

Lenda kaugemale, lenda kauem

Kombineerides üliefektiivsed mootorid suure mahutavusega 5350 mAh liitiumakuga, saavutatakse Phantom 4 drooniga kuni 28 minutiline lennuaeg. Integreeritud toitehaldus, tasakaalustatud laadimine ning nutikas laadimine koos tühjakslaadimise kaitsega tagavad maksimaalse akude vastupidavuse ning eluea. Integreeritud Lightbridge tehnoloogia võimaldab samal ajal lennata Phantom 4 drooniga kuni 5 kilomeetri kaugusele ning samal ajal näha ka 720p HD eelvaadet oma nutiseadmes ning säilitada täiskontroll lennumasina üle.

 

Vision positsioneerimine

Tunne ja väldi

Me kõik kasutame oma silmi maailma nägemiseks ning interaktsiooniks. Samamoodi on Phantom 4 droonil oma "silmad" ettepoole suunatud Obstacle Sensing System süsteemi näol. See võimaldab normaalrežiimis (ei tööta Sport režiimis) tuvastada lennutrajektoorile jäävat takistust ning seda vältida, jäädes enne takistust ühele kohale hõljuma. TapFly, ActiveTrack ning Smart Return Home režiimis lendab Phantom 4 takistusest mööda või jääb kokkupõrke vältimiseks ühele kohale hõljuma. Lisaks kuvatakse kasutajale hoiatused, et ka piloot oleks nähtavatest takistustest teadlik.

Allapoole suunatud Vision Positioning moodul kasutab kahte kaamerat ning kahte ultraheli sensorit, mis tagavad viis korda täpsema asukoha jälgimise. Kasutades seda siseruumides, on võimalik lennata sama turvaliselt kui GPS rešiimiga õues, kuna droon ei "uju" kohapealt ära.

 

TapFly

Uues TapFly režiimis piisab Phantom 4 juhtimiseks kõigest tahvelarvuti või nutitelefoni ekraanile vajutamisest. See on eriti kasulik siis, kui juhtkangidega lendamine osutub sinu jaoks esmapilgul liiga keeruliseks või soovid keskenduda kadreerimisele mitte drooni juhtimisele. TapFly režiimis töötavad ka takistusi tuvastavad süsteemid ning tänu sellele suudab Phantom 4 iseseisvalt takistusi vältida. Lisaks saab DJI GO rakenduses ühe nupulevajutusega Phantom 4 stardipaika turvaliselt tagasi tuua, kasutades Smart Return Home funktsiooni.

 

ActiveTrack

ActiveTrack režiim ühendab endas tubli koguse teadust ning suure koguse ulmet. Vahet pole, kas sa jooksed, suusatad, kihutad autoga või sõidad kanuuga kosest alla - Phantom 4 võtab selles režiimis kasutusele nii subjekti jälgimise, tuvastamise kui takistuste vältimise ning lendab sinuga kaasa. Niimoodi saad sina, sel ajal kui Phantom 4 tiirutab sinu ümber, keskenduda järgmise kärestiku ületamisele või triki tegemisele. Kui ActiveTrack režiimis Phantom 4 drooni lennutrajektoorile mõni takistus peaks ette tulema, hinnatakse edasilendamise võimalusi ning droon kas läheb sellest mööda või jääb ühele kohale hõljuma.

 

Kaamera

Tipptasemel kaamera

Talleta iga hetke eepilise aerovideona või aerofotona. DJI Phantom 4 kasutab uuendatud kaamerat, mis talletab sinu seiklusi ning mälestusi 12 megapiksliste fotodena või 4K videotena. Videosalvestuseks saab kasutada nii Cinema 4K kui 4K UHD lahutusvõimet kuni 25 kadrit/sek, või hoopis FullHD videoid kuni 120 kaadrit/sek. Tänu parendatud optikale on kaameral asfääriline objektiiv, mille vaateväli 94°, vähendatud moonutused ning veelgi väiksem kromaatiline aberratsioon. Lisaks on objektiivi hüperfokaalne kaugus toodud ühe meetri peale, mistõttu saab drooni kasutada ka kõrgete objektide lähivõteteks.

 

Professionaalne järeltöötlus

Phantom 4 kaamera toetab kümmet erinevat värviprofiili - alates Vivid profiilist mis tõtstab värviküllasust ja kontrastsust kuni professionaalidele suunatud suure dünaamilise ulatusega Cine-D ning D-Log profiilideni. Viimased on eriti sobivad just suurema järeltöötluse seisukohalt. Tänu Adobe DNG RAW failide toele on ka fotode järeltöötlus tehtud väga paindlikuks, võimaldades Photoshop või Lightroom programmis muuta rohkem kui värvitasakaalu.

 

Integreeritud gimbal

DJI Phantom 4 kaamera on varustatud uusima stabilisaatorisüsteemiga. Selles on kasutusel U-raami struktuur, mis tagab parema stabilisatsiooni. Gimbal Control Unit vahetab konstantselt andmeid drooni Inertial Measurement Unit süsteemiga ning ka juhtpuldiga, ennetades liikumissuuna muutumisi. Tulemuseks on ülitäpne gimbali juhtimine, jäädes ±0.03° sisse. Kombineerides see kvaliteetse vibratsioonisummutusega - sujuv videosalvestus on tagatud iga ilmaga.

 

DJI Go

Talleta ning jaga, kasutades DJI Go rakendust. See on loodud DJI Phantom ning Inspire seeria, kuid ka Osmo juhtimiseks. Selle rakenduse kaudu saad DJI seadet juhtida ning ka loodavat sisu teistega jagada. Lihtsalt ühenda seade, käivita tarkvara ning mine.

 

Reaalajas HD lahutusvõimega eelvaade

Lendamise ajal kuvatakse ühendatud nutiseadmesse 720p HD video reaalajas. Niimoodi tekib lausa tunne, et lendaks ise taeva all. Kõrge lahutusvõime lihtsustab omakorda kadreerimist ning videosalvestust.

See kõik on võimalik tänu parendatud DJI Lightbridge tehnoloogiale, mis võimaldab eelvaadet kuvada kuni 5 kilomeetri kauguselt.

 

Tõuse õhku/maandu ühe sõrmeliigutusega ning jälgi asukohta

DJI GO rakendusega saab Phantom 4 drooni õhku tõsta ning maandada ühe sõrmeliigutusega. Lisaks saab rakendusega hoida silma peal lennumasina asukohal kaardil ning tuua tagasi stardipaika kasutades Return to Home funktsiooni.

 

Muud võimalused

Intelligentne asukoha määramine

Phantom 4 kasutab kokku 24 satelliiti samaaegselt, et enda asukohta täpselt ja kiirelt tuvastada. Selleks utiliseeritakse nii GPS kui GLONASS asukoha määramise süsteeme. Tulem - Phantom 4 teab lennu ajal täpselt oma asukohta, kaugust piloodist ning oskab vajadusel ka iseseisvalt maanduda samas kohas kust õhku tõusti.

 

Automaatne lennulogi

Rakendus salvestab automaatselt kogu lennulogi - selle alla kuuluvad lennuplaanid, lennukestvused, asukohad, kaugused ning kiirused. Kasutaja saab hiljem vaadata täpset lennuinfot, vaadata mis asendis olid juhtpuldi kangid ning vajadusel, probleemi esinemisel kogu infot DJI tugimeeskonnaga jagada.

 

Tagavarasüsteemid

Nendeks harvadeks juhtudeks, kus kompassilt või sensoritelt tulevad andmed on ebakorrapärased - nendeks juhtudeks on juba ennetavalt Phantom 4 varustatud tagavarasüsteemidega. Kaks kompassi ning kaks IMU süsteemi võimaldab droonil saada infot kahest allikast, võrrelda infot ning sellest lähtuvalt alati õiged otsused teha. Seda ikka selleks, et Phantom 4 vales suunas lendama ei hakkaks või liiga kiirelt maaga kontakti ei looks.

 

Algaja režiim

Phantom 4 algaja reziim piirab drooni lennukõrguse 30 meetriga ning keelab kaamera kallutamise. Niimoodi saab uus piloot drooni juhtimisega turvaliselt tutvuda. Algaja režiimi välja lülitades on maksimaalne kõrgus algselt piiratud 120 meetriga õhkutõusmise punktist, kuid seda saab tõsta maksimaalse 500 meetri peale. Lisaks saab hiljem muuta ka maksimaalset lennukaugust.

 

Seadistatav kaugjuhtimispult

DJI Phantom 4 kaugjuhtimispult on varustatud tundlike juhtkangidega ning erinevate juhtnuppudega ning selle tööraadius on kuni 5 kilomeetrit. See teeb drooniga filmimise ja pildistamise pea sama lihtsaks, kui kaamerat enda käes hoides. Sul käeulatuses on eraldi nupud nii fotode tegemiseks kui videote salvestamiseks, võimalus peatada droon autonoomses režiimis ja ka kaamera kalde juhtimise funktsionaalsus. Lisaks on puldil ka kaks nuppu, mille funktsiooni saab kasutaja ise määrata.

 

Uued propellerid

Phantom 4 kasutab uue kinnitusega propellereid - nüüd piisab nende paigaldamiseks lihtsalt propellerile vajutamisest ning pööramisest - enam ei ole vaja propellereid kinni kruvida.

Lennumasin

Lennumasina mudel

Phantom 4

Kaal (koos akuga, g)

1380

Hõljumisrežiimi täpsus (GPS režiimis)

Vertikaalne: ±10 cm 

Horisontaalne: ±30 cm

Maksimaalne tõusukiirus

6 m/s

Maksimaalne langemiskiirus

4 m/s

Maksimaalne liikumiskiirus

20 m/s

Maksimaalne lennukõrgus

6000 m (merepinnast)

Maksimaalne lennuaeg

28 minutit

Propelleri mudel

DJI 9450S

Siseruumis hõljumine

Vision positsioneerimisega

Töötemperatuur

0 – 40 °C

Diagonaal

350 mm

Gimbal

Stabilisaator

3-teljeline

Juhtimise täpsus

±0,03°

Kontrollitav tööulatus

-90° – 30°

Kaamera

Sensori tüüp

CMOS

Sensori mõõt

1/2,3'' 

6,17 × 4,55 mm

Megapikslite koguarv

12

Efektiivseid megapiksleid

12

Suurim pildimõõt pikslites

4000 × 3000

ISO tundlikkuse ulatus

100 – 3200

Foto failitüüp

JPEG 

DNG

Video salvestusvorming

MP4 (Video: H.264/MPEG-4 AVC) 

MOV (Video: H.264/MPEG-4 AVC)

Andmetihedus

60 Mbps

Video lahutusvõime

[4K cin] 4096 × 2160 25p 

[4K UHD] 3840 × 2160 30p/25p

Muud mõõdud

[4K cin] 4096 × 2160 24p 

[4K UHD] 3840 × 2160 24p 

[2.7K] 2704 × 1520 30p/25p 

[2.7K] 2704 × 1520 24p 

[FullHD] 1920 × 1080 120p 

[FullHD] 1920 × 1080 60p/50p 

[FullHD] 1920 × 1080 48p 

[FullHD] 1920 × 1080 30p/25p 

[FullHD] 1920 × 1080 24p 

[HD] 1280 × 720 60p/50p 

[HD] 1280 × 720 48p 

[HD] 1280 × 720 30p/25p 

[HD] 1280 × 720 24p

Võtterežiimid

Üks kaader 

Sarivõte 

Kahveldus 

Intervallvõte 

HDR võte

Fookuskaugus 35 mm ekvivalendina

20 mm

Vaatenurk

94°

Katik

Elektrooniline katik

Säriajad

1/8000 – 8 sek

Salvestusmeedium

Mälukaart

Mälukaardi tüüp

microSD 

microSDHC 

microSDHC (UHS-I) 

microSDXC 

microSDXC (UHS-I)

Toetatud failsüsteemid

exFAT 

FAT32

Töötemperatuur

0 – 40 °C

Juhtpult

Töösagedus

2,400 – 2,483 GHz

Saatja tööraadius (välitingimustes)

5000 m

Video väljund

USB

Toiteallikas

Liitiumaku

Laadimine

microUSB pesa kaudu

Nutiseadme hoidja

Tahvelarvutile või nutitelefonile

Töötemperatuur

0 – 40 °C

Aku

6000 mAh LiPo 2S

Tööpinge

7,4 V; 1,2 A

Laadija

Väljundpinge

17,4 V

Väljundvõimsus

100 W

Standardaku

Aku nimi

Intelligent Flight Battery

Aku mudel

PH4

Mahutavus

5350 mAh

Aku tüüp

LiPo 4S

Mahutavus (Wh)

81,3

Väljundpinge

15,2 V

Kaal

462 g

Töötemperatuur

-10 – 40 °C

Maksimaalne laadimisvõimsus

100 W

Vision positsioneerimine

Kiiruse ulatus

Alla 10 m/s (2 m kõrgusel maapinnast)

Kõrguse ulatus

0 – 1000 cm

Töökeskkond

Ereda valgustusega (lux > 15) mustrilised pinnad

Töökaugus

0 – 1000 cm

Üldine

Komplekti sisu

DJI Phantom 4 

Kaugjuhtimispult 

Intelligent Flight Battery 

4× 9450S propellerid 

Akulaadija 

Toitekaabel 

Gimbali fikseerimisklamber 

microUSB OTG kaabel 

microUSB kaabel 

16 GB microSDHC mälukaart

Värvus

Valge

Rakendus / eelvaade

Nutiseadme rakendus

DJI Go

Eelvaate kvaliteet

1280 × 720 30p 

Sõltub seadmest ning teistest teguritest

Sobivad operatsioonisüsteemid

Android 4.1.2 või uuem 

iOS 8.0 või uuem

 

 

Lisainfo

Lisainfo

Värv Valge
Tootja DJI
Tootekood 6958265112560
Lennuaeg 28m
Kaamera Jah

Arvamused

Tarneinfo

Toodete laoseisu selgitus

LAOS - toode on meie laos, väljasaatmine hiljemalt järgmisel tööpäeval.

SAABUMAS - toode on palmtek.ee poolt tellitud ja lähiajal lattu saabumas, väljasaatmine hiljemalt 5 päeva pärast.

TELLIMISEL - toode on tellitav, väljasaatmine 3-21 päeva jooksul.

OTSAS - toode pole hetkel tellitav, tellimisvõimaluse kohta palun saata päring palmtek@palmtek.ee või helistada E-R 9-17 +372 6217 530

Ostetud kauba saadame tavatranspordiga alates tellimusest summas 75 EUR TASUTA! Igal juhul tuleb valida sobib tarneviis:

 • Itella kulleriga Eestis koju või tööle, hind alla 75 EUR tellimustele 5.80 €
 • Itella SmartPOST pakiautomaati Eestis - vali sobiv pakiautomaat, hind alla 75 EUR tellimustele 2.40 €
 • Kontorisse järgi tulemine Tallinn, Peterburi tee 2F, E-R 10-17, tasuta

Erilahendusena pakume:

SAMA PÄEVA transporti - osukorvis valida Palmtek transport

 • ostukorvi lõpetamisel tööpäeval enne 14.00 saad kauba juba samal päeval
 • ligikaudne paki toimetamise aeg 1-2h
 • teenus toimib ainult Tallinnas ja lähiümbruses - vaata LEVIALA
 • ei kehti tasuta transport üle 75 EUR tellimustele
 • teenuse maksumus 9.90 €, lisatakse ostukorvis kauba maksumusele

Paki toimetust Soome  

 • Itella SmartPOST pakiautomaati Soomes - vali sobiv pakiautomaat, hind 10 €
 • Itella postkontorisse Soomes - vali sovib postkontor, hind 12 €
 • paki toimetusaeg 2-3 tööpäeva