Hetkel on hinnakirjas 801 toodet ja laos on 128 toodet.

Regio Eesti Topo allalaetav kaart

Tegemist on uue tootega Regio kaardiandmetest.

83903D
Tellimisel
64.00 €


Bookmark and Share

Topokaart sobib eelkõige käsi-GPSidele: Dakota, Oregon, Colorado, GPSMap 60xx, Astro jt. ning universaalsetele navigaatoritele (5xx seeria mudelid) või kaartinäitavatele rattakompuutritele Edge.

Võib kasutada ka Nüvi ja Zümo tüüpi navigaatorites, kuid nendes soovitame pigem kasutada Regio Eesti teede või Baltikumi teede versiooni. Enamus Nüvi- ja Zümo tüüpi navigaatorid ei ole mõeldud topoinfo kuvamiseks. Reljeefiinfo jm. lisade tõttu võib kaardi kuvamine olla aeglane (eriti 7xx seeria mudelitel) või segav.

Veeteede info on normaalselt vaadeldav eelkõige Garmini käsiseadmetes ja spetsiaalselt selleks mõeldud navides (näiteks GPSMAP 620). Tavalistes autonavides (v.a. Nüvi 550) võib see olla moonutatud.

Aadressotsing toimib üle Eesti kõikides asulates, kus on nimedega tänavad ja hoonete numbrid.

 

Regio Eesti TOPO v1.4 NT

Varasemate versioonide omanikud saavad kaarti uuendada Garmin Tallinn ja Garmin Tartu.

 

v1.4 täiendused

* Eelmise versiooniga võrreldes on uuendatud teede, raudteede, hoonete, elektriliinide, huviväärsuste jm. kihtide osas.

 

v1.3 täiendused

* Eelmise versiooniga võrreldes on uuendatud teede, raudteede, hoonete, elektriliinide, huviväärsuste jm. kihtide osas.

* Eesti topokaardile on lisatud Veeteede Ameti infot Emajõe (Tartust Peipsini), Peipsi järve ja Narva jõe (Narva piiripunktist mereni) ning rannikumere (kuni 5 meremiili rannikust ja suurematest saartest) sügavuste, ohtlike takistuste, poide, navigatsioonimärkide jms. kohta. Andmed pärinevad Veeteede Ameti 1:50000 kaardimaterjalist seisuga 16.06.2011.

* Tähelepanu! Regio Eesti teede kaart alates versioonist 1.9 on valmistatud Garmini NT formaadis. Põhjuseks on see, et võrreldes tavaformaadiga võimaldab NT võtta kasutusele mitmeid uusi kaardiga seotud võimalusi nagu näiteks suunad sõiduradadelt, kiirusepiirangud jpm. Samuti vähendab see kaardi mahtu ja kiirendab teekonnaarvutust.

Kõik uuemad kaartinäitavad navid ja käsiseadmed toetavad NT formaati.

 

v1.2 täiendused

* Eelmise versiooniga võrreldes on täielikult uuendatud teede, aadresside, talunimede ja hoonete kihid.

 

v1.1 täiendused

* Eelmise versiooniga võrreldes on täiendatud teede, hoonete, metsade, huviväärsuste (transport, looduskaitsealad, kõrgrajatised jpm.) kihte.

* Kaardile on lisatud Veeteede Ameti infot Emajõe (Tartust Peipsini), Peipsi järve ja Narva jõe (Narva piiripunktist mereni) sügavuste, ohtlike takistuste, poide, navigatsioonimärkide jms. kohta.

 

NB! Veekogude navigatisooni kohta on info antud illustratiivsena ja ei vasta ametlikele navigatsioonikaartidele esitatavatele nõuetele. Seega ei võta Veeteede Amet ega AS Regio vastutust selle kasutamise eest.

 

Otsitavad punktid:

 

* asulad

* aiandusühistud ja väikekohad

* talukohad (otsitavad huvipunktide alt talunime järgi)

huviväärsused (POI info): tanklad, vaatamisväärsused, majutus, toitlustus, kaubandus, hädaabi , bussipeatused, järved jpm.

 

Kaardikihid:

 

* metsad ja pargid

* kõrgusjooned ja metsasihid

* teed ja jalgrajad

* hooned (numbritega) ja hoonestusalad

* veekogud ja kraavid

* sood ja looduskaitsealad

* kõrgepingeliinid ja raudteed

* 3D reljeef

 

Sisse on viidud viimasel ajal tehtud teedevõrgu muudatused - uued sillad Tartus ja Jõesuus, Tartu Lõunakeskuse uus teedevõrk, Mäo risti rajatav teedevõrk jpm.

Topo ei ole uuendus Regio Eesti teede kaardile vaid omaette toode.

 

Nõuandeid kaardi kasutamiseks Garmini seadmetes

 

Kasutamisel võib olla erinevusi erinevates Garmini seadmetes!

 

Teadmiseks: Kaart tuleb aktiveerida seadmes. Seadme menüüs minge Seaded-Kaart-Kaardi info ja jätke 'linnuke' Eestis navigeerides ainult Eesti Topo kaardi ette! Sobib kõikidele Garmin seadmetele, millel on SD (Nüvi, Zümo, StreetPilot C seeria) või microSD (x-seeria käsi seadmed ja Colorado/Oregon) mälukaardi pesa. Samuti seadmetele, millel on sisemälu vähemalt 110Mb.

 

Kaart tuleb koos MapSource tarkvaraga, mis võimaldab kaarti vaadata, teha otsinguid, koostada teekondi, luua teepunkte. Programmis saab GPS-jälgi salvestada ja seadme ning arvuti vahel üles-alla laadida.

 

Kaardi registreerimisel seotakse programm ühe GPS-i või naviseadmega, millesse saab sama kaardi ka kasutamiseks laadida. Sel juhul ei ole vaja eraldi mälukaardi versiooni hankida. Ehk siis, ostes Garmin GPSi ja näiteks Eesti Topo kaardi MapSource programmiga, saab sama kaarti kasutada nii arvutis kui GPS-is.

 

Sobib nii Windows, kui ka Mac arvutitele.